درباره ما

محصولات تولیدی گروه بازی های درمانی شادرام (شادی- درمان- آموزش) در واقع نسل سوم  بازی ها است که علاوه بر جنبه سرگرمی و شادی (نسل اول) و جنبه فکری و آموزشی (نسل دوم) دارای ویژگی درمانی در قالب مداخلات ابزاری در پزشکی،روانپزشکی ،روانشناسی و مشاوره می باشد و برای درمان اختلالاتی مانند نقص توجه- بیش فعالی (ADHD)، اختلال سلوک، اختلال سوگ، مدیریت اضطراب و استرس و …  مفید واثر بخش بوده و جنبه دارویی دارد.

گروه علمی و پژوهشی شادرام از نظرات و ایده های شما در زمینه نسل سوم بازی ها استقبال می کند و هدفش تنها فروش محصولات نیست، بلکه به عنوان تنها برند تولیدکننده بازی های درمانی در کشور، به توسعه و ترویج بازی های درمانی اهتمام دارد.

لازم به ذکر است تمامی محصولات گروه شادرام دارای مجوز تولید و گواهی ثبت اسباب بازی از شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان می باشند.

[button color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” size=”large” url=”” text=”معرفی شادرام توسط دکتر نجفی” color_override=”#b55ea6″ image=”steadysets-icon-user2″]

چشم انداز شادرام:

هسته فناور شادرام به عنوان تنها مجموعه فعال در زمینه بازی های درمانی کشور، پژوهش، طراحی، تولید و عرضه انواع بازی در گروه های درمانی گوناگون را با چشم انداز توسعه پایدار و بهبود مستمر محصولات خود با بهترین کیفیت ممکن در راستای ارتقای سلامت روانی جامعه، سرمنشاء تمامی فعالیت های خود قرار داده است.  گروه شادرام با داشتن تجربه و سابقه کافی در صنعت بازی های فیزیکال و نرم افزاری، و با برخورداری از همکاری تیم فوق تخصصی روان پزشکی کودک و نوجوان، تلاش می کند روند کلیه فعالیت های خود را در راستای رشد و تعالی فرهنگ سازمانی و اعتبار شرکت و کارکنان آن قرار دهد.

 

 

بیانیه ماموریت  شادرام:

هسته فناور شادرام با اعتقاد به سلامت روانی هموطنان، و با تولید بازی های درمانی با کیفیت بر اساس پژوهش و نوآوری، حفظ محیط زیست و تامین متوازن خواسته های کلیه ذینفعان، خود را آماده خدمت به جامعه می داند.

این گروه در مسیر دستیابی به اهداف خود به ارزش های زیر پایبند است:

* حفظ کرامت انسانی از طریق الگوهای رفتاری مناسب، از جمله:

 • ارج نهادن به ارزش های انسانی شامل احترام به حقوق و شخصیت والای افراد.
  • پایبندی به فراهم نمودن امکانات رفاهی کارکنان.
  • احترام به افکار و ایده های افراد از جمله کارکنان.

* رعایت اخلاق حرفه‌ای از طریق الگوهای رفتاری مناسب، از جمله:

 • تلاش در جهت اشاعه فرهنگ راست گویی و درست کاری.
  • توجه ویژه به روحیه خود کنترلی درانجام وظایف محوله.

* مسئولیت پذیری و پاسخ گویی از طریق الگوهای رفتاری مناسب، از جمله:

 • ارج نهادن به روحیه مسئولیت پذیری در کار.
  • ترجیح منافع ملی و سازمانی به منافع فردی.
  • پاسخگویی مناسب به کلیه ذینفعان.
  • اهمیت دادن به گزارش دهی شفاف و اطلاع رسانی صحیح.
  • ارج نهادن به تعهد، سخت کوشی و پایبندی کارکنان در دستیابی به اهداف سازمانی.