Y Combinator‎ اولین شرکت شتاب‌دهنده بود که در سال ۲۰۰۵ میلادی فعالیت خود را در بریتانیا آغاز کرد. شتاب‌دهنده‌ها مراکزی هستند که امکان رشد سریع‌ و صحیح مجموعه‌ها و استارت‌آپ‌های نوپا را مهیا می‌سازند.
شتاب‌دهنده‌ها به صاحبان ایده و کسب و کارها کمک می‌کنند که تعریف درست و اصولی از محصول یا خدمات خود ارائه دهند و نمونه‌های اولیه خود را تهیه و تولید کنند. همچنین به آن‌ها کمک می‌کنند که مشتریان اصلی و بالقوه خود را پیدا کنند، راه درست ارتباط با آن‌ها را بیابند، سرمایه‌ی اولیه مورد نیازشان را فراهم کنند و در صورتی که نیاز به نیروی کار متخصص داشته باشند، افراد متخصصی را نیز به آن‌ها معرفی می‌کنند.
شرکت شادرام اولین مجموعه‌ی فعال‌ (تاسیس سال ۱۳۹۲) در زمینه‌ی بازی‌های جدی و درمانی در ایران است. هدف بازی‌های درمانی که زیرمجموعه‌ی بازی‌های جدی هستند، آموزش و درمان در کنار ایجاد سرگرمی و نشاط است.
حوزه‌ی بازی‌های جدی در ایران، حوزه‌ای است کمتر شناخته شده‌ که از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به همین خاطر شادرام در کنار طراحی و تولید بازی‌های درمانی، به عنوان شرکتی شتاب‌دهنده با هدف حمایت از مجموعه‌های نوپا و گسترش حوزه‌ی بازی‌های جدی در ایران، به مجموعه‌هایی که می‌خواهند قدم در این مسیر گذاشته و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنند، یاری می‌رساند.
برای شروع کافی ست (ایده‌ی خوب) و(پشتکار زیادی) داشته باشید! شادرام با چندین سال سابقه در فعالیت تخصصی در این حوزه و با در اختیار داشتنن تیمی از متخصصین حوزه‌های روانپزشکی، روانشناسی، مشاوره و همچنین مدیریت و فروش، زمینه را برای به ثمر رسیدن ایده و رشد سریع‌تر و اصولی‌تر مجموعه‌تان فراهم می‌سازد.
شرکت شادرام به این منظور، از پروژه‌های طراحی و تولید بازی‌های جدی (در همه‌ی حوزه‌ها) با خدمات متعددی از جمله مشاوره و ارائه برنامه‌ی بازرگانی، دراختیار قرار دادن امکانات، معرفی نیروی انسانی و فراهم نمودن منابع مالی حمایت می‌کند.
صاحبان ایده و مجموعه‌های نوپا می‌توانند با معرفی خود، توضیح پروژه و هدف آن، در صورت گرفتن تاییدیه از خدمات شتاب‌دهی شادرام بهره‌مند شوند. برای آغاز همکاری در این رابطه می‌توانید بر روی گزینه درخواست همکاری در پایین صفحه کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید و یا به صورت مستقیم با شرکت تماس بگیرید.
همچنین با هدف ارتقاء پشتوانه‌ی علمی این حوزه، بازی‌ها و امکاناتی ویژه در اختیار پژوهشگرانی که علاقه‌مند به این زمینه و انجام پژوهش بر روی بازی‌های تولید شده در شادرام هستند، قرار می‌دهد. به همین منظور، متخصصین و دانشجویانی که مایل به انجام کارهای پژوهشی در این حوزه هستند، می‌توانند با واحد پژوهش به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند.

راه‌‌های ارتباطی:
شماره تماس: ۰۳۱۹۱۰۱۰۵۰۸
آدرس ایمیل: shadramgames@gmail.com